آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون International  English Language Testing System) IELTS ، آزمونی است برای سنجش مهارت‌های زبانی غیر انگیسی زبانان.

آزمون آیلتس توانایی افرادی را که تمایل دارند از زبان انگلیسی برای کار و یا ادامه تحصیل استفاده کنند می سنجد.

نمره آیلتس توانایی فرد در بکارگیری زبان به منظور برقراری ارتباط در محیط های اجتماعی، کاری  و آکادمیک را نشان میدهد و یکی از معیارهای اصلی بسیاری از کالج‌ها، دانشگاه‌ها، صنایع و سازمان‌های دولتی در بریتانیا، ایرلند، کانادا، آفریقای جنوبی، استرالیا و نیوزیلند برای ارزیابی شایستگی افرادبه شمار می رود. نمره هر بخش از امتحان، بین صفر تا ۹ است ونمره کلی امتحان میانگینی از نمره چهار بخش است. در هنگام اعلام نتیجه، نمره مربوط به هر یک از چهار مهارت نیز اعلام می‌شود.

آزمون آیلتس در دو حوزه یا Module  عمومی (General) و آکادمیک (Academic) برگزار می‌شود.

نوع آکادمیک، توانایی فرد را در استفاده از زبان انگلیسی در سطوح تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی مورد سنجش قرار می دهد. پذیرش برای بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها براساس نتایج این امتحانات است.

نوع عمومی آزمون توانایی فرد را در بکارگیری از زبان انگلیسی در موقعیت های عمومی‌تر کاری و اجتماعی ارزیابی می‌کند.

در صورتی که قصد دارید برای تکمیل تحصیلات متوسطه یا کسب تجارب کاری و آموزشی که مدرک محور نیستند به کشورهای انگلیسی زبان سفر کنید، مدل عمومی آیلتس (IELTS General) برای شماگزینه ی مناسبی است.

مدرک آیلتس جنرال همچنین برای اشخاصی که قصد مهاجرت به استرالیا، کانادا و یا نیوزیلند را دارند الزامی است. این مدل در تمامی مراکز برگزاری امتحانات آیلتس ارائه نمی‌شود.

آزمون‌های آزمایشی آیلتس(ماک آیلتس)

آزمون آیلتس (IELTS) آزمونی رسمی بوده و برگزاری آن صرفا در مراکز اصلی و مورد تایید انجام می‌شود.

شرکت در آزمون‌های ماک آیلتس، فرصتی فوق العاده است تا خود را در شرایط یک آزمون واقعی آیلتس قرار داده و سطح دانش و آمادگی خود را نیز برای چنین امتحانی محک بزنید.

آزمون‌های ماک آیلتس در آموزشگاه زبان انگلیسی کن دو  به صورت منظم برگزار می‌شوند.